Zdrowie

Masażer głowy – złap pozytywną energię

ręczny masażer głowy
17 stycznia 2016 o 17:57   /   przez   /   komentarze (0)

Masażer jest przyrządem terapeutycznym, złożonym z dwunastu aluminiowych ramion, niewielkich rozmiarów (o wysokości około 25 cm). Pomaga redukować bóle głowy, napięcia mięśni i przede wszystkim stres. Oprócz łagodzenia dolegliwości, masażer wpływa również pozytywnie na pamięć i koncentrację, wzrok, a nawet… porost włosów, co jest efektem poprawienia ukrwienia głowy. Ten manualny aparat do masażu głowy stymuluje i aktywuje pozytywne energie wewnątrz ciała, uwalniając hormony szczęścia zwane endorfinami. Krótko mówiąc pobudza organizm i umysł.

Poza wymienionymi efektami działania tego niezwykłego gadżetu, nie można pominąć plusów samego procesu masowania. Masaż głowy takim przyrządem zapewnia niezwykłe doznania, powodując m.in. wystąpienie gęsiej skórki. Pozwala się maksymalnie zrelaksować i odstresować. Można stosować samemu lub poprosić drugą osobę o wykonanie masażu.

Masażer dostępny jest m.in. w sieci sklepów JYSK w cenie około 15zł. W sklepach internetowych w promocji można go dostać nawet za 4zł. Doskonały pomysł na prezent.

Gorąco polecamy i życzymy przyjemnych doznań oraz czerpania pozytywnej energii!

Komentarze (0)

skomentuj

Komentarze
Imię E-mail Strona