Czytam

Uwielbiam czytać i robię to, odkąd się tego nauczyłem. W szkole podstawowej, codziennie czytałem i nic innego się nie liczyło. Potem był okres przerwy, a od kilkunastu lat, znów pochłaniam kolejne dzieła ludzkich umysłów.

Czytam nie tylko książki, o czym przekonasz się, przeglądając artykuły z tej kategorii. Całym sobą chłonę ciekawe artykuły i szukam ciekawych cytatów. “Chodzę” z nimi przez cały dzień, by pomogły mi odkryć to, w nich ważne i cenne. Lubię zarówno te papierowe, jak i w wersji elektronicznej. Dzięki portalowi Legimi, mogę czytać co tylko wpadnie mi w oko i co poczuję, jak pełne pozytywnej energii i dobrej treści.

Książki, o których tu pisze, są tymi, które najbardziej lubię. Ta tematyka, ten rodzaj i te klimaty. Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie i wsiąkniesz w nie, tak jak ja, gdy zaczynam czytać.

Czytam też blogi o tym również (po)dzielę się w tym miejscu. Gdy tylko trafię na miejsce, w którym ktoś podobnie jak ja, dzieli się swoim widzeniem świata, uczy czegoś ciekawego i wartościowego albo pomaga w czymś, co może pomóc mnie i tobie, dowiesz się, więc zaglądaj tu co jakiś czas.

Jeśli masz swoje ulubione teksty, zarówno książkowe, jak i elektroniczne, podziel się nimi z komentarzu pod którymkolwiek moim wpisem.

Owocnej lektury i ciekawych przemyśleń